Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ETCS Milovice - Praha hl. n. (mimo)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zjednodušená dokumentace ve stádiu 2 bude zpracovaná tak, aby určovala stavbu do technických, ekonomických a architektonických podrobností, které přiměřeně vymezují předmět Díla dle zadání. Jeho hmotové, materiálové, stavebnětechnické, technologické, dispoziční a provozní vlastnosti a jakost, dále zohledňují vliv stavby na životní prostředí a umožňují vyhotovení Požadavků na výkon nebo funkci jednotlivých SO a PS a souhrnného rozpočtu stavby ve stanovené a požadované přesnosti.
Obsahová struktura, pojmenování a číslování jednotlivých objektů (SO a PS) musí být dle Směrnice GŘ č. 11/2006 [64] a současně musí splňovat rozdělení dle technologických a stavebně technických celků a členění hmotného investičního majetku Objednatele i jiných subjektů. Navržená objektová skladba musí být odsouhlasena Objednatelem.Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 26.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.