Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Energetická opatření v areálu MŠMT – Rekonstrukce kotelny a decentralizace TUV


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Účelem této veřejné zakázky je uzavření smlouvy (dále jen Smlouva) na realizaci stavebních prací při rekonstrukci kotelny, jejíž součástí je výměna stávajících zastaralých a energeticky náročných kotlů, jejichž kapacita je předimenzována za nové kotle včetně komplexního nastavení regulace (zaregulování). Rovněž bude provedena decentralizace ohřevu TUV, kdy záměrem je ohřev TUV v jednotlivých budovách, čímž dojde k významné úspoře při ztrátách v současném vedení TUV v kolektorech. Součástí je také ekologická likvidace odpadů vzniklých při realizaci veřejné zakázky. Zadavatel požaduje po provedení dodávky a zprovoznění topné soustavy zajištění min. 30denního zkušebního provozu kotelny (během topné sezóny), včetně provozního nastravení MaR, odvzdušnění atd. Zadavatel rovněž požaduje závazek dodavatele k vyškolení obsluhy kotelny včetně souvisejících dodaných technologií k provozu (MaR).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.