Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ELZA, VZ01: Podpora provozu, uživatelů a rozvoj systému ELZA pro popis a zpracování archiválií.


Kategorie

IT
IT ->  Ostatní
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky je zajištění podpory kmenové (main) distribuce systému ELZA a zajištění její provozuschopnosti spočívající v technické a uživatelské podpoře a základním rozvoji systému. IS ELZA je vyvíjen v rámci výzkumného projektu Technologické Agentury ČR. Součástí projektu TA ČR není technická podpora ani zajištění produkčního provozu - konečný prototyp systému ELZA bude předán MVČR k dalšímu využití. Základním rozvojem systému ELZA je myšleno zajištění podpory pro případy změny podmínek provozování (např. jako důsledek změněných podmínek v oblasti IT infrastruktury nebo změn v legislativní nebo metodické oblasti, ale také jako důsledek změn v užívání systému). Předmětem veřejné zakázky není pořízení, pronájem nebo jiný způsob zajištění infrastruktury pro provoz systému ELZA. Systém ELZA je provozován přímo archivy a jinými paměťovými institucemi v samostatných instancích s tím, že každý provozovatel je oprávněn provádět změny v kódu a vytvářet tak customizované verze (distribuce).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 12.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.