Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Ekonomický informační systém pro Mendelovu univerzitu v Brně

Číslo ve věstníku:
Z2019-022249
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka ekonomického informačního systému, a to včetně implementace a maintenance (údržba produktu) od zahájení ostrého provozu na dobu neurčitou, resp. na dobu čtyř let u maintenance. Jedná se o náhradu stávajícího ekonomického systému na Mendelově univerzitě v Brně (dále jen „MENDELU“), a to komplexním integrovaným řešením, které bude pokrývat funkcionality přípravy a realizace rozpočtu, finančního účetnictví, vícezdrojového financování, správy a evidence majetku, personalistiky a mezd, elektronickou evidenci docházky, cestovní příkazy a manažerské výstupy. Zadavatel zdůrazňuje, že nabídka musí obsahovat plně kompatibilní ekonomický modul, personální modul a mzdový modul, a to již při zkušebním nasazení do provozu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.07.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 02.08.2019 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.