Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dům Chopin - rekonstrukce objektu - 1. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Stručný popis předmětu:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce, které spočívají ve stavebních úpravách budovy B v areálu Domu Chopin, Hlavní třída 47/28, Mariánské Lázně, vč. výstavby nového výtahu, vše v souladu s projektovou dokumentací zpracovanou Ing. arch. Ondřejem Tučkem, U Průhonu 26, 170 00 Praha 7, v roce 2019 pod názvem „Celková rekonstrukce domu Chopin – objekty B + D“.

Celý projekt s názvem „Dům Chopin – rekonstrukce objektu“ je realizován po etapách (částech) a veřejné zakázky na tuto akci budou zadávány po částech. Pro celý projekt byla stanovena předpokládaná hodnota veřejné zakázky na 75.000.000,00Kč bez DPH. Při součtu všech etap, resp. částí veřejné zakázky jde o podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.