Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dukla sportovní“ - multifunkční hala, tribuna a zázemí, tréninková hala - PD a související činnosti

Číslo ve věstníku:
Z2021-006102
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace stavebních objektů, které budou součástí revitalizace sportovního areálu „Dukla sportovní“ v Pardubicích v níže uvedených stupních projektové dokumentace, a to včetně zajištění průzkumných prací, inženýrské činnosti, autorského dozoru v průběhu realizace stavby a dalších souvisejících úkonů a činností. Požadavkem zadavatele je členit předmět plnění realizace a s tím související činnosti do 3 samostatných etap zahrnující níže uvedené stavby objekty (dále též souhrnně jen „Etapy“): Etapa 2 b - Hala 02 - Multifunkční hala Etapa 3 - Tribuna (rekonstrukce) H05 + zázemí Etapa 4 - Hala 03 - Tréninková hala Základní stavebně technické požadavky k jednotlivým etapám jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 22.03.2021 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.