Veřená zakázka

Dopravní studie – Řešení dostupnosti rozhledny na Mackově hoře a přilehlé chatové oblasti, plnohodnotné využití ul. Dukelská, Nové Strašecí

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Hlavní město Praha
Kategorie:
Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti
CPV kódy:
71222000-0 - Architektonické služby pro venkovní prostory
Popis:

(1) Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu na služby je:
- Dopravní studie – Řešení dostupnosti rozhledny na Mackově hoře a přilehlé chatové oblasti, plnohodnotné využití ul. Dukelská, Nové Strašecí. Požadovaná dopravní studie může být podkladem pro zpracování územní studie, případně může být podkladem pro změnu územního plánu.
- Zadavatel předpokládá 2 až 3 projednání (rozpracované) dopravní studie Řešení dostupnosti rozhledny na Mackově hoře a přilehlé chatové oblasti, plnohodnotné využití ul. Dukelská, Nové Strašecí na MěÚ Nové Strašecí v průběhu jejího zpracovávání. Dokončení dopravní studie Řešení dostupnosti rozhledny na Mackově hoře a přilehlé chatové oblasti, plnohodnotné využití ul. Dukelská, Nové Strašecí zhotovitel provede až po písemném (lze i e-mailovém) pokynu zadavatele.
- Zadavatel předpokládá 2 až 3 úpravy návrhu (rozpracované) dopravní studie Řešení dostupnosti rozhledny na Mackově hoře a přilehlé chatové oblasti, plnohodnotné využití ul. Dukelská, Nové Strašecí, dle připomínek a požadavků zadavatele, které vzejdou z projednávání rozpracované dopravní studie Řešení dostupnosti rozhledny na Mackově hoře a přilehlé chatové oblasti, plnohodnotné využití ul. Dukelská, Nové Strašecí.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

  Termíny:

 • calendar_today 
  Datum zahájení zakázky:
  14.07.2021
 • calendar_today 
  Lhůta pro podání nabídek do:
  02.08.2021