Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dopravní studie k Urbanistické studii Nový Sedlec


Kategorie

Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dopravní studie, která bude vycházet z rozpracované Urbanistické studie Nový Sedlec, kterou zpracovává zadavatel dle usnesení Rady HMP č. 567 ze dne 30. 3. 2020. Studie prověří reálnost navržené urbanistické studie; posoudí a vyhodnotí dopravní napojení území na Kamýckou ulici – zejména pak počet připojení, konfiguraci a typ křižovatek a možných dopravních pohybů tam, kde vstupuje do dopravního řešení tramvajová trať. Uliční síť bude navržena s důrazem na prostupnost pěších a cyklistických tras územím a návaznost na okolí, s propojením do Lysolajského údolí a směrem do Suchdola, Starého Suchdola a Sedlce přes ulici Kamýckou. Součástí vypracování studie bude dopravně-inženýrské vyhodnocení dopadů podkladové studie na dopravní systém města. Dopravní modelování, a tedy i vyhodnocení bude multimodální.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 17.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.