Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Doplnění vysokoúčinné KGJ pro vytápění a osvětlení skleníku Haňovice


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je dodávka a instalace a zprovoznění 1 kusu nové vysokoúčinné kogenerační jednotky KVET ze zemního plynu a vyvedení tepla a elektřiny pro vytápění a osvětlení skleníku, a související technologie včetně projektové dokumentace, montážních a stavebních prací, a to formou dodání tzv. na klíč.
Jedná se o novou kogenerační jednotku v kontejnerovém provedení o výkonu 999 kW elektrických, včetně zapojení na tepelnou a elektrickou soustavu a systém čištění spalin pro využití CO2 ve skleníku, včetně propojení MaR se stávající technologií zadavatele.
Zakázka dále zahrnuje inženýrskou činnost, která spočívá ve vyhotovení podrobné realizační dokumentace a vyřízení veškerých zákonem vyžadovaných povolení k realizaci a k uvedení jednotky do trvalého provozu, včetně připojení na distribuční soustavu společnosti ČEZ Distribuce a.s.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.