Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávky systémů nuceného větrání s rekuperací ve vybraných školách Ústeckého kraje


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku „Dodávky systémů nuceného větrání s rekuperací ve vybraných školách Ústeckého kraj“ na dodávky a stavební práce, zadávanou v souladu § 56 ZZVZ v otevřeném nadlimitním řízení, rozdělenou na části ve smyslu § 35 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění: Část 1. – „Vyšší odborná škola obalové techniky a střední škola Štětí - 1. máje“ (dále jen „Část 1“) Část 2. – „Střední odborná škola Litvínov“ (dále jen „Část 2“) Část 3. – „Gymnázium a střední odborná škola Podbořany“ (dále jen „Část 3“) Část 4. – „VOŠ a SOŠ Štětí - budova Pivovarská 594“ (dále jen „Část 4“) Část 5. – „SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Budova A, Most“ (dále jen „Část 5“) Část 6. – „SŠ technická Most, Dělnická 21“ (dále jen „Část 6“) Část 7. – „SŠ stavební a strojní Teplice - objekty S03, S04 a S07“ (dále jen „Část 7“)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 11.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 21.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.