Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávky spotřebního materiálu pro imunochemická vyšetření s výpůjčkou analytického systému


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
• Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky veškerého spotřebního materiálu pro imunochemická vyšetření (dále jen zboží) pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze (dále jen VFN) uvedeného v příloze této zadávací dokumentace. • Vítězný účastník bezplatně půjčí po dobu trvání Kupní smlouvy na opakující se plnění dodávek zboží plně automatický analytický systém pro VFN specifikovaný v těchto zadávacích podmínkách a zajistí jeho bezplatný servis a pravidelnou údržbu. • Množství předmětu plnění v jednotlivých položkách uvedené v příloze těchto zadávacích podmínek – „Druh a předpokládaný počet vyšetření“ je množství orientační. Zadavatel je oprávněn určovat konkrétní množství a dobu plnění jednotlivých dílčích dodávek podle svých okamžitých, resp. aktuálních potřeb s ohledem na skladbu pacientů bez penalizace či jiného postihu ze strany vybraného účastníka (dodavatele). • Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen závazným návrhem kupní a výpůjční smlouvy, které tvoří přílohy zadávacích podmínek • Zadavatel nebude hradit účastníkům náklady, které jim vzniknou v souvislosti s účastí v zadávacím řízení.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.10.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.