Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávky kitů, reagencie a plastů pro projekt CNE


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o podlimitní veřejnou zakázka rozdělenou na devět částí na opakující se dodávky laboratorního spotřebního materiálu, a to zejména kitů, reagencií, materiálu pro manipulaci a izolaci RNA a DNA, materiálů pro fluorometr, plastových špiček pro automatické pipety, kitů a spotřebního materiálu pro prostorově rozlišenou transkriptomiku a magnetických kuliček pro selekci nukleových kyselin, včetně závozu tohoto materiálu do místa plnění. Jednotlivé položky jsou vyjmenovány v přílohách č. 3 ZD – Technická specifikace předmětu plnění, položkový seznam (pro každou část VZ samostatně). Zadavatel požaduje, aby se jednalo o nový a dosud nepoužívaný laboratorní materiál. Část 2 a část 7 budou zadávány zvlášť v samostatných zadávacích řízení, a to v souladu s § 18 odst. 3 ZZVZ postupy odpovídající předpokládané hodnotě těchto části, tedy jako veřejné zakázky malého rozsahu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 13.07.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.08.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.