Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávky kapalného dusíku II.


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové (kupní) dohody, na základě níž bude za úplatu dodáván kapalný dusík, a to v rozsahu a za podmínek stanovených přílohou č. 2 výzvy (tj. Závazný vzorový text smlouvy vč. příloh). Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem výběrového řízení. Technické požadavky na vlastnosti kapalného dusíku jsou zadavatelem stanoveny takto: • Medium: Kapalný dusík o čistotě 5.0; • Pracovní tlak: 2,5 bar; • Koncovka: Příruba DN40/PN40, DIN 2635, na tuto přírubu si dodavatel namontuje vlastní koncovku pro plnění; • Elektrické přípojky pro čerpadlo autocisterny dodavatele jsou připraveny zadavatelem v odběrných místech; • Telemetrii pro obě odběrná místa dodá dodavatel kapalného dusíku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 23.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.