Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka zdrojů tepla a osvětlení v logistickém areálu Prologis Park Rudná II. – část A – Výměna zdrojů tepla v logistickém areálu Prologis Park Rudná II.


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této zakázky je dodávka zdrojů tepla (nového, nepoužívaného, originálního) včetně všech součástí a příslušenství nezbytných pro řádné užívání zařízení: 1. Dodávka zdrojů tepla se systémem měření a regulace (dále i MaR) vč. potřebných čidel, kabeláže a konektorů pro napojení čerpadel apod. (blíže specifikováno v příloze č. 3 a příloze č. 4, kolonka popis položky). 2. Demontáž a ekologická likvidace stávajícího potrubí a kotlů 3. Instalace / montáž zdrojů tepla a příslušenství (připojení zdrojů na systém vč. spojovacího materiálu, případných úprav jako jsou nátěry, izolace apod.). 4. Dodávka a instalace odtahů vč. případné montáže prostupů střechou a případně nutného zaizolování (blíže specifikováno v příloze č. 3 a příloze č. 4, kolonka popis položky). 5. Revize – plyn a odtah. 6. Uvedení do provozu (spuštění a zaregulování osobou autorizovanou výrobcem instalovaných kotlů). 7. Zaškolení v obsluze (dodávka návodů v českém jazyce a výstupních protokolů, proškolení v obsluze). Předmět plnění zakázky je blíže vymezen v příloze č. 3 této výzvy - Projektová dokumentace a v příloze č. 4 této výzvy - Rozpočet akce k nacenění. Zadavatel požaduje kompletní dodání všech částí předmětu plnění, zadavatel neakceptuje částečné plnění předmětu této zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 29.11.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.