Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka vybavení prádelny pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vybavení provozu prádelny v novém objektu pobytového zařízení pro seniory a osoby se zvláštním režimem. Dodávka vybavení prádelny musí být realizována v návaznosti na provedenou výstavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská č.p. 1507. Předpokládané dokončení stavby je stanoveno na 30.04.2021. Dodávka vybavení prádelny bude realizována jako dodávka na klíč, tedy kompletní dodávka předaná zákazníkovi zcela dokončená, sestavená, nainstalovaná a připravená k použití.
Součástí dodávky vybavení prádelny je i spolupráce a koordinace prací se zhotovitelem stavebních prací.

Zadávací řízení na veřejnou zakázku je vedeno v součtovém režimu s veřejnými zakázkami „Novostavba pobytového zařízení v ulici Sokolovská v Sokolově“ a „Dodávka mobiliáře pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově" a „Dodávka gastrotechnologie pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově.

Na akci „Novostavba pobytového zařízení v ulici Sokolovská v Sokolově“ byla v 5/2020 přiznána dotace z Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci programu 013 310 Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb 2016 – 2022.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.