Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka vstřikovacího lisu, sušičky a temperačního zařízení


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Veřejná zakázka je rozdělena na 3 samostatné části. Dodavatel může podat nabídku na jednu nebo více částí veřejné zakázky. Není-li stanoveno (vyspecifikováno pro každou část) jinak, uvedená ustanovení zadávací dokumentace platí shodně pro všechny čtyři části veřejné zakázky. Na každou z částí zakázky je třeba podat samostatnou nabídku!

Část 1 zakázky:
Předmětem plnění této části zakázky je dodávka hydraulického vstřikovacího lisu s uzavírací silou minimálně 350 tun s manipulátorem, včetně dodání do místa plnění, instalace, zprovoznění a zaškolení obsluhy za podmínek uvedených v návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD „Návrh smlouvy“ (dále též jen „Návrh smlouvy“).

Část 2 zakázky:
Předmětem plnění této části zakázky je dodávka sušičky granulátu o objemu minimálně 200 litrů včetně dodání do místa plnění, instalace, zprovoznění a zaškolení obsluhy za podmínek uvedených v návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD „Návrh smlouvy“ (dále též jen „Návrh smlouvy“).


Část 3 zakázky:
Předmětem plnění této části zakázky je dodávka temperačního zařízení s minimální teplotou nahřívání 140 ºC včetně dodání do místa plnění, instalace, zprovoznění a zaškolení obsluhy za podmínek uvedených v návrhu kupní smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD „Návrh smlouvy“ (dále též jen „Návrh smlouvy“).

Všechna zařízení (lis, sušička, temperační zařízení) musí být homologovány pro český trh a dodavatel musí závazně garantovat zadavateli, že se bude jednat o autorizovaný prodej.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.12.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.