Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka svářeček hadiček a kryovaků


Kategorie

Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Spotřební materiál, léky

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka 5 kusů stacionárních svářeček hadiček krevních vaků a kapsiček kryovaků pro pracoviště ÚHKT, včetně příslušenství, cla, dopravy, uvedení do provozu, provedení funkční zkoušky, provedení instruktáže dle z. č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích (dále jen zákon č. 268/2014 Sb.), popř. zaškolení obsluhy kupujícího a předání dokladů, které se k dodávanému zboží vztahují, zejména prohlášení o shodě a návodu v českém jazyce v tištěné i elektronické podobě, včetně záručního servisu, bezpečnostně technických prohlídek dle zákona č. 268/2014 Sb., o zdravotnických prostředcích, případně preventivních prohlídek, odborné údržby dle doporučení výrobce (min. 1x za 2 roky), a dále dle ostatních podmínek zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.