Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka sedmimístného víceúčelového osobního vozu


Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Dopravní prostředky
Dopravní prostředky ->  Osobní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka sedmimístného víceúčelového vozu (osobní dodávka nebo MPV) pro potřeby přepravy 7 osob. Značka s dostupným záručním a pozáručním servisem. Specifikace vozu: - nový vůz se zárukou minimálně 100.000 km - vznětový motor o minimálním výkonu 88 kW plnící normu Euro 6 - pohon předních, nebo všech kol - manuální 6–ti stupňová převodovka - sedmimístné uspořádání v základním provedení vozidla - minimální prvky aktivní bezpečnosti (ABS, ASR, ESP) - minimální prvky pasivní bezpečnosti (čelní, boční a hlavové airbagy řidiče a spolujezdce) - doplňková výbava (tempomat, klimatizace, zadní parkovací senzory nebo couvací kamera) + možnost firemního benefitu k nákupu (servisní smlouva, prodloužená záruka a podobně)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 14.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.