Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka použitého zájezdového autobusu

Číslo ve věstníku:
Z2019-034034
Kategorie

Auto-moto, doprava
Auto-moto, doprava ->  Přeprava a související služby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka dvounápravového dvoudvéřového zájezdového autobusu určeného pro dálkovou přepravu osob (dále jen „zájezdový autobus“) s úpravou pro výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Účastník zadávacího řízení je oprávněn nabídnout použitý zájezdový autobus s první registrací nejdříve od ledna 2013 a maximálně s 250 000 najetými kilometry. Předmět veřejné zakázky musí být dodán bez jakýchkoli faktických a právních vad a plně způsobilý k řádnému užívání spolu s veškerými potřebnými doklady nutnými k jeho převzetí a užívání. Předmět plnění, včetně technických podmínek podle § 89 zákona, je podrobně vymezen přílohou č. 2 - vzorem smlouvy a přílohou č. 3 – technickou specifikací dodávaných autobusů.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 27.09.2019

Lhůta pro podání nabídek do: 15.10.2019 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.