Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka pacientských lůžek, infuzní a rehabilitační techniky


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Zdravotnický Zdravotnictví, sociální služby
Zdravotnictví, sociální služby ->  Přístroje

Lokalita:

Ústecký kraj

Popis:
Předmětem zakázky jsou dodávky zdravotnického vybavení podle následující základní specifikace jednotlivých částí zakázky.
Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka (včetně montáže) 30 ks nemocničních lůžek elektricky polohovatelných pro standardní péči včetně příslušenství, 30 ks pasivních antidekubitních matrací – riziko III, 3 ks multifunkčních křesel, 30 ks pacientských stolků k lůžku s jídelní deskou a 3 ks transportních stretcherů. Podrobný rozsah předmětu plnění a technická specifikace dodávky, která je předmětem části 1 VZ, jsou podrobně uvedeny v příloze č. 1 (Technická specifikace) zadávací dokumentace.
Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu jednoho kusu induktivního systému pro fyzioterapii. Podrobný rozsah předmětu plnění a technická specifikace dodávky, která je předmětem části 2 VZ, jsou podrobně uvedeny v příloze č. 1 (Technická specifikace) zadávací dokumentace.
Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 20 ks infusních pump a 20 ks injektomatů. Podrobný rozsah předmětu plnění a technická specifikace dodávky, která je předmětem části 3 VZ, jsou podrobně uvedeny v příloze č. 1 (Technická specifikace) zadávací dokumentace. Blíže viz Výzva

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 04.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 22.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.