Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka originálních tonerových kazet a fotoválců na období 2 let

Číslo ve věstníku:
Z2020-041037
Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  IT

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka originálních tonerových kazet a fotoválců do tiskáren a kopírek pro Magistrát města Pardubic, městské obvody Pardubice I, II, III, IV, V, VI, VII a Městskou policii Pardubice, které spravuje v rámci IT - Odbor informačních technologií MmP (vyjma MO Pardubice VIII). Veřejná zakázka v rámci jednoho zadávacího řízení je rozdělena na tři části: ČÁST 1 - Dodávka originálních tonerových kazet a fotoválců do tiskáren a kopírek - Xerox ČÁST 2 - Dodávka originálních tonerových kazet a fotoválců do tiskáren a kopírek - OKI ČÁST 3 - Dodávka originálních tonerových kazet a fotoválců do tiskáren a kopírek-Ostatní značky (Canon, Hewlett-Packard, Kyocera, Minolta, Epson) Dodavatel může podat nabídku na všechny části veřejné zakázky nebo na jakoukoli z výše uvedených částí 1 až 3 veřejné zakázky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 14.12.2020 (15:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.