Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka navigací Germin Drive Assist 51S Lifetime Europe45 s MikroSD kartou


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o dodávku 10 ks navigačních přijímačů GNSS pro osobní vozidla Garmin Drive Assist 51S Lifetime Europe45 s MikroSD kartou min. 16 GB pro Vojenský útvar 3493 Olomouc. Jedná se o navigaci s doživotní aktualizací mapových podkladů ČR a Evropy zdarma – Lifetime. Balení musí obsahovat: Navigaci; Držák na upevnění ve vozidle; USB datový kabel; napájecí kabel do automobilu, Paměťovou kartu MicroSD min. 16GB; Dokumentaci s návodem v českém jazyce. Zboží požadujeme dodat nové. Prostudujte a doplňte návrh smlouvy a celkovou konečnou cenu bez DPH včetně veškerých nákladů (balné, přeprava, pojištění, atd.) zadejte do e-tržiště NEN. K nabídce požadujeme přiložit vyplněný a podepsaný návrh smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.