Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka, montáž, zprovoznění a provedení 30denního zkušebního provozu Bioreaktorových kultivačních kotlů o objemu 5000 L, 500 L a 50 L, Formulačního kotle o objemu 5000 L a Ultrafiltračního zařízení


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Jihomoravský kraj

Popis:
Předmět zakázky tvoří dodávka, montáž, zprovoznění a provedení 30denního zkušebního provozu dvou Bioreaktorových kultivačních kotlů o objemu 5000 L, jednoho Bioreaktorového kultivačního kotle o objemu 500 L, jednoho Bioreaktorového kultivačního kotle o objemu 50 L, jednoho Formulačního kotle o objemu 5000 L a ultrafiltračního zařízení (dále též „Zařízení“).

Zprovoznění jednotlivých Zařízení zahrnuje řádné provedení FAT a SAT testů.

Zařízení budou umístěna v objektu BIOVETA BIOSAFETY HALL (BBH), který je umístěn v areálu podniku zadavatele v obci a k.ú. Ivanovice na Hané, okres Vyškov, na pozemku parc. č. 1719/1.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.