Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka mobiliáře pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je komplexní vybavení interiérů nového objektu pobytového zařízení pro seniory, které musí být realizováno v návaznosti na provedenou výstavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská č.p. 1507. Předpokládané dokončení stavby je stanoveno na 01.04.2021. Dodávka mobiliáře bude realizována jako dodávka na klíč, tedy kompletní dodávka předaná zákazníkovi zcela dokončená, sestavená, nainstalovaná a připravená k použití. Součástí dodávky je i spolupráce a koordinace prací se zhotovitelem stavebních prací.

Zadávací řízení na veřejnou zakázku je vedeno v součtovém režimu s veřejnými zakázkami: „Novostavba pobytového zařízení v ulici Sokolovská v Sokolově“ a "Dodávka gastrotechnologie pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově".

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.08.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.