Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka ložisek pro Dopravní podnik města Brna, a.s.


Kategorie

Auto-moto, dopravaMateriál, součástky a náhradní díly
Auto-moto, doprava ->  Náhradní díly a spotřební materiál

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka ložisek pro Dopravní podnik města Brna, a.s v souladu s obchodními podmínkami a v rozsahu dle přílohy č. 1 – Technická specifikace a ceník. Zadavatel rozdělil veřejnou zakázku na 4 následující části: Část č. 1 Předmětem této části zakázky je dodávka kuličkových ložisek dle přílohy č. 1 – Technická specifikace a ceník KULIČKOVÁ LOŽISKA. Část č. 2 Předmětem této části zakázky je dodávka válečkových ložisek dle přílohy č. 1 – Technická specifikace a ceník VÁLEČKOVÁ LOŽISKA. Část č. 3 Předmětem této části zakázky je dodávka soudečkových ložisek dle přílohy č. 1 – Technická specifikace a ceník SOUDEČKOVÁ LOŽISKA. Část č. 4 Předmětem této části zakázky je dodávka kuželíkových ložisek dle přílohy č. 1 – Technická specifikace a ceník KUŽELÍKOVÁ LOŽISKA.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 21.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.