Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka licencí SAP a poskytování souvisejících služeb

Číslo ve věstníku:
Z2020-044758
Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem na zajištění poskytování práva užití programového vybavení (licencí) SAP a zajištění služeb maintenance (údržby) Enterprise Support k tomuto programovému vybavení, jakož i maintenance (údržby) Enterprise Support pro stávající programové vybavení SAP zadavatele a jemu podřízených organizací. Předmět plnění veřejné zakázky zahrnuje zajištění: a) licencí potřebných k provozování nástrojů ekonomických, statistických, personálních a mzdových agend MPSV, ÚP ČR, UMPOD a případně SÚIP postavených na platformě SAP, b) maintenance k nově pořízeným licencím uvedeným v bodě a), c) podpory databázového systému k nově pořízeným licencím uvedeným v bodě a), d) maintenance k již užívaným licencím systému SAP, e) podpory databázového systému k již užívaným licencím systému SAP, a to dle požadavků stanovených v jednotlivé Dílčí smlouvě dle potřeb zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 19.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.