Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka laboratorního nábytku pro čisté prostory a jeho montáž 2


Kategorie

Nábytek
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této Veřejné zakázky je dodání a montáž laboratorního nábytkového vybavení pro čisté prostory (tj. nábytku, přístrojů a dalšího zařízení) sestávajícího se z laboratorních digestoří s příslušenstvím, sestav laboratorních stolů do čistých prostor k práci ve stoje a nábytku do přestupního modulu v určených místnostech Zadavatele, konkrétně do 1 vybrané laboratoře s třídou čistoty ISO 7 (popř. s jí ekvivalentní třídou C dle klasifikace GMP EU), a do přestupního modulu v místě plnění - sídle Zadavatele. Součástí dodávky tohoto vybavení bude též provedení instalace, zapojení, zprovoznění zařízení a poskytování technické podpory při verifikaci správné funkčnosti instalovaného zařízení při jeho převzetí a poskytnutí záruky za jakost.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.