Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka kancelářských potřeb, papírenského zboží a tonerů v roce 2021


Kategorie

Spotřební materiál
Spotřební materiál ->  Kancelář

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky kancelářských potřeb, xerografického papíru do tiskáren a spotřebního zboží do tiskáren - originální cartridge a tonery (dále jen „zboží“) v roce 2021. Při stanovení nabídkové ceny musí vzít účastník výběrového řízení v úvahu veškeré náklady, jejichž vynaložení bude nezbytné ke splnění celého předmětu veřejné zakázky, a to honorář, náklady na dopravu do místa plnění, další výdaje (cena zboží včetně obalů a nákladů na balení ad.) a bezodkladné a bezplatné odstranění vad v záruční době. Na základě předmětu plnění bude uzavřena Rámcová dohoda po dobu 1 roku. Zboží bude objednáváno dle aktuálních požadavků a potřeb Zadavatele na základě písemné výzvy (dílčí Objednávky) k poskytnutí dílčích plnění s odkazem na uzavřenou Rámcovou dohodou.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 07.12.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.