Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka inteligentních světel a příslušenství pro HDK


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka inteligentních světel a příslušenství pro potřeby Hudebního divadla v Karlíně. Zadavatel požaduje dodávku celé a kompletní dodávky včetně zajištění instalace a zprovoznění, a zaškolení technického personálu. Součástí předmětu plnění je také: • doprava vč. pojištění spojených s dodávkou a přepravou, vč. veškerých poplatků spojených s dovozem zboží, cla, daní, dovozní a vývozní přirážky, vypořádáním autorských práv s výrobci prvků a komponentů, • instalace, uvedení do provozu a prověření bezchybné funkčnosti (individuální a komplexní vyzkoušení) v součinnosti se zaměstnanci Hudebního divadla Karlín, • předání záručních listů, technických listů, prohlášení o shodě, návodu na provoz a údržbu a dalších dokladů k jednotlivým částem dodávky, • likvidace obalů a celkový úklid díla před předáním a převzetím, • provedení zaškolení obsluh, • poskytování bezplatného záručního servisu Plnění veřejné zakázky musí být plně v souladu s platnou legislativou, technologickými předpisy, ustanoveními příslušných norem a v předepsané kvalitě. Bližší specifikace v rámci ZD.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.