Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka gastrotechnologie pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově (2. vyhlášení)


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Elektronika

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vybavení provozu kuchyně a kavárny v novém objektu pobytového zařízení pro seniory v ulici Sokolovská v Sokolově č. p. 1507. Dodávka gastrotechnologie musí být realizována v návaznosti na provedenou výstavbu pobytového zařízení. Předpokládané dokončení stavby je stanoveno na 30.04.2021. Dodávka gastrotechnologie bude realizována jako dodávka na klíč, tedy kompletní dodávka předaná zákazníkovi zcela dokončená, sestavená, nainstalovaná a připravená k použití. Součástí dodávky je i spolupráce a koordinace prací se zhotovitelem stavebních prací.

Zakázka je vedena v součtovém režimu s veřejnými zakázkami: „Novostavba pobytového zařízení v ulici Sokolovská v Sokolově“, „Dodávka mobiliáře pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově" a „Dodávka vybavení prádelny pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově“.

Na akci „Novostavba pobytového zařízení v ulici Sokolovská v Sokolově“ byla v 5/2020 přiznána dotace z Ministerstva práce a sociálních věcí v rámci programu 013 310 Rozvoj a obnova materiálně technické základny sociálních služeb 2016 – 2022.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.