Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka elektrické energie pro Nemocnici Jablonec nad Nisou, p.o.


Kategorie

Energie
Energie ->  Elektřina a plyn

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky elektřiny včetně přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele elektrické energie, a to na základě smlouvy o dodávce elektřiny pro hladinu VN uzavřené na 2 roky dle § 50 odst. 1 zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (dále jen „energetický zákon“), v platném znění, v kvalitě dle zvláštních právních předpisů, zejména energetického zákona, vyhlášky č. 540/2005 Sb., o kvalitě dodávek elektřiny a souvisejících služeb v elektroenergetice, ve znění pozdějších předpisů, vyhlášky č. 408/2015 Sb., o Pravidlech trhu s elektřinou, ve znění pozdějších předpisů a to do odběrných míst zadavatele dle přílohy č. 2 ZP.

Druh zadávacího řízení:
Otevřené řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 09.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 09.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.