Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka datových rozvaděčů pro technologie ICT


Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem tohoto zadávacího řízení uzavření rámcové dohody na dodání datových rozvaděčů a jejich komponentů pro technologie ICT, která bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení na dobu určitou 48 měsíců, na jejímž základě budou uzavírány dílčí smlouvy na dodávky.
Zadavatel požaduje dodávku a instalaci níže uvedených typů rozvaděčů do datových sálů:
1) Výpočetní datový rozvaděč (dále jen „VDR“) pro umístění ICT, datových a telekomunikačních zařízení, vč. patch panelů pro horizontální rozvody strukturované kabeláže.
V každém ze dvou datových sálů zadavatel požaduje 83 ks výpočetních datových rozvaděčů (VDR) ve 4 řadách po 17 kusech a v 1 řadě po 15 kusech (řada se sloupy).
2) Síťový datový rozvaděč (dále jen „SDR“), určený pro ukončení prvků metalické a optické kabeláže a umístění síťových aktivních prvků.
V každém ze dvou datových sálů zadavatel požaduje 2 ks sítových rozvaděčů (SDR) a v každém sále WAN po 1ks o rozměrech (š x h x v) 600 mm x 600 mm x 2000 mm. Výška všech SDR bude 2000 mm bez podstavce s plně využitelnými 42U pozicemi.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.