Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka CNC obráběcích center


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, doprava, usazení, vyrovnání, zprovoznění a seřízení dvou nových kovoobráběcích CNC center. Jedná se o 1 ks CNC frézovací centrum produkční 4 osy vhodný pro automatizaci a 1 ks CNC soustružnické centrum střední velikosti s revolverovou hlavou včetně řídícího software, příslušenství, nářadí, proškolení v obsluze a údržbě a záruční opravy a servisu. Dodávaná centra, příslušenství a nářadí musí být nepoužívané, funkční, nerenovované, kompletní a nepoškozené. Centra musí být kompatibilní se stávajícím výukovým systémem a musí umožňovat instalaci vyučovaného programovacího jazyka. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci. Přesná specifikace dodávky je definována v Příloze č. 1 – Soupis dodávek a v Příloze č. 2 – Technická specifikace. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky (3.500.000 Kč bez DPH) je vzhledem k celkové nabídkové ceně i cena nejvýše přípustná, celková nabídková cena účastníka nesmí tedy tuto předpokládanou hodnotu veřejné zakázky přesáhnout.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 09.03.2021 (09:45)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.