Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka antispamového řešení s poskytováním technické podpory


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Dodávka antispamového řešení s poskytováním technické podpory. Minimální technické požadavky na zařízení a poskytování technické podpory jsou uvedeny v příloze č. 1 návrhu kupní smlouvy. Součástí zadávací dokumentace jsou Smlouva o dodávce antispamového řešení a o poskytování technické podpory, Smlouva o mlčenlivosti a o ochraně důvěrných informací a Smlouva o zpracování osobních údajů. Uchazeč smí doplňovat údaje pouze do určených částí smluv (je označeno žlutým podbarvením). V případě změny jiných částí smluv si zadavatel vyhrazuje právo nabídku vyloučit z dalšího hodnocení. Veškeré podmínky a kritéria poptávky musí být splněna. Zadavatel si vyhrazuje právo poptávku zrušit bez udání důvodu. Veškeré náklady se zpracováním nabídky k této poptávce jdou k tíži uchazeče. Celková cena dodávky bude zahrnovat všechny poplatky (REMA, AO, ...). Dobu splatnosti faktur požadujeme minimálně 21 kalendářních dnů. Jako celkovou nabídkovou cenu, která bude jediným hodnotícím kritériem, uveďte celkovou cenu bez DPH z přílohy č. 3 návrhu kupní smlouvy. Součástí nabídky bude návrh smluv, podepsaný osobou oprávněnou jednat za uchazeče.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.07.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.