Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka a instalace úpravny vody pro hemodialyzační pracoviště Nemocnice Znojmo


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka a instalace úpravny vody pro hemodialyzační pracoviště Nemocnice Znojmo, uvedení do provozu a zaškolení personálu. Součástí zakázky je i dodání a instalace nových rozvodů permeátu a nových přípojných panelů na koncových místech. Zařízení jako celek bude sloužit k přípravě a rozvodu upravené vody pro zajištění provozu dialyzačních monitorů. Součástí předmětu zakázky je i zajištění provádění předepsaných pravidelných servisních prohlídek (BTK + KEZ) a dalších úkonů stanovených výrobcem během záruky. Součástí zakázky je rovněž demontáž stávající technologie úpravny vody, demontáž stávajících rozvodů permeátu a demontáž stávajících přípojných panelů na koncových místech.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.10.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.