Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dodávka a instalace protipožárních dveří a obložek a dodávka jednostranných obložkových zárubní do hlavní (staré) budovy ředitelství ČIŽP II.


Kategorie

Bezpečnostní služby a zařízení pro zabezpečeníMateriál, součástky a náhradní dílyTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje Nábytek
Nábytek ->  Ostatní

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Veřejná zakázka malého rozsahu bude rozdělena do dvou částí:

1. Část – předmětem plnění této části veřejné zakázky je výměna 11 kusů protipožárních obložek a 11 kusů protipožárních dveří EI 30 DP3 C – folie, včetně protipožárních zavíračů, protipožárního dveřního kování, klika/klika.

2. Část - předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka a instalace 70 kusů jednostranných obložek bez garantované požární odolnosti, instalace na stávající kovové zárubně. Požadovaná je barva fólie, shodná se stávajícími dveřmi na podlaží.

Foto dokumentace bude pořízena účastníky při prohlídce místa plnění dne 5.12.2019 od 10:00 hodin v sídle zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.12.2019 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.