Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DODÁVKA 3D TECHNOLOGIÍ


Kategorie

ITTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
IT ->  HW a příslušenství
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je dodávka technologického vybavení tréninkového pracoviště (učebny praktického vyučování) projektu Studentský start up pro 21. století. Předmětem veřejné zakázky je dodávka 8ks 3D tiskáren včetně příslušenství (filamentu), 3D tiskárny, 3D tiskárny s ultrazvukovým nožem, 3 ks tříosé CNC frézky s T-drážkovou plochou, ručního laserového 3D skeneru, CNC laserového plotru CO2, měřícího ramene, notebooku s podporou virtuální reality (VR ready), tabletu s podporou virtuální reality (VR ready), dataprojektoru a vybavení pro virtuální realitu typu VR classroom. Blíže viz příloha č. 3 zadávací dokumentace.
Nabízená technologická zařízení musí splňovat technické parametry uvedené v příloze č. 3, která je nedílnou součástí kupní smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 23.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 18.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.