Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DODATEČNÉ ZAŘAZENÍ AKCE NA PODPORU EXPORTU NA ROK 2021 – SIAL KANADA


Kategorie

OstatníVzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem VZ je výběr dodavatele (realizátora stánku), který zajistí stavbu a realizaci stánku Ministerstva zemědělství na mezinárodním veletrhu v zahraničí – SIAL Kanada v roce 2021 (Toronto, Kanada, 27.-29.4.2021) zajištění výstavní plochy, zajištění technické realizace stánku (dle vlastního architektonického návrhu dodavatele), projekt, stavba, montáž, demontáž včetně technického vybavení a přípojek, pojištění, záruční servis, apod., zajištění doprovodného programu a souvisejících služeb.
Detailní vymezení předmětu veřejné zakázky a veškeré obchodní, platební a technické podmínky jsou vymezeny v závazném textu návrhu smlouvy včetně jejich příloh. Návrh smlouvy tvoří přílohy této zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.11.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.