Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DNS 20_Pořízení technologií pro zajištění výstavby KU ITS MV – OAMP Plzeň a rekonstrukce KU ITS MV – Ústí nad Labem


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodání technologií skládající se ze zařízení a nezbytného software příslušenství pro jejich napojení, a to v následujícím rozsahu: a) HW s nezbytným SW a licenčním příslušenstvím, včetně dodávky licencí pro začlenění do systému Cisco EPNM, a instalačního materiálu, v rozsahu a dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 vzoru Smlouvy, provedení instalace (konfigurace bude provedena Objednatelem), a zajištění 3leté záruční podpory v rozsahu dle Přílohy č. 4 vzoru Smlouvy, b) HW s nezbytným SW a licenčním příslušenstvím, včetně dodávky licencí pro začlenění do systému Cisco EPNM, a instalačního materiálu, v rozsahu dle specifikace uvedené v Příloze č. 2 vzoru Smlouvy, provedení instalace (konfigurace bude provedena Objednatelem), a zajištění 3leté záruční podpory v rozsahu dle Přílohy č. 4 vzoru Smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Dynamický nákupní systém
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 25.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 05.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.