Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

DNS 19_Doplnění MPLS technologií v síti MV


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodání hardware, a to: a) 2 ks směrovačů s nezbytným softwarovým a licenčním příslušenstvím, včetně dodávky licencí pro začlenění do systému Cisco EPNM, dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 část A) vzoru Smlouvy, včetně instalace (konfigurace bude provedena Objednatelem) a 3leté záruční podpory v rozsahu dle Přílohy č. 3 vzoru Smlouvy. b) 2 ks směrovačů a 2 ks hlasových IP bran s nezbytným softwarovým a licenčním příslušenstvím, včetně dodávky licencí pro začlenění do systému Cisco EPNM, dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 část B) vzoru Smlouvy, včetně instalace (konfigurace bude provedena Objednatelem) a 3leté záruční podpory v rozsahu dle Přílohy č. 3 vzoru Smlouvy. c) 9 ks modulů pro rozšíření souvisejících komunikačních technologií a instalačního materiálu dle specifikace uvedené v Příloze č. 1 část C) vzoru Smlouvy a 3leté záruční podpory v rozsahu dle Přílohy č. 3 vzoru Smlouvy.

Druh zadávacího řízení:
Dynamický nákupní systém
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 25.01.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 05.02.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.