Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Digitalizace kina MKS Horní Slavkov do standardu DCI


Kategorie

ITTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je:
a) Dodávka a instalace audiovizuální technologie a její zprovoznění tak, aby plně odpovídala podmínkám digitálního standardu podle verze specifikace DCI (Digital Cinema Initiatives) včetně aktuálních dodatků platných ke dni uzavření kupní smlouvy.
Veškerá zařízení a komponenty musí být nové, nepoužité a bez vad. Dodání jakýchkoliv komponentů navrhovaného řešení, které by nesplňovaly požadavky DCI či minimální úroveň specifikace stanovenou zadavatelem v zadávacích podmínkách bude důvodem pro vyloučení dodavatele z další účasti v zadávacím řízení, resp. důvodem k odstoupení zadavatele od smlouvy, pokud by toto bylo zjištěno až v průběhu vlastní realizace.
b) V rámci realizace (dle vlastního návrhu řešení) provede dodavatel rovněž potřebné technické úpravy prostor vyplývající z instalace nové technologie, vč. demontáže stávajících prvků (zejm. 1 ks stávajícího promítací stroje na 35 mm film). Stavební práce budou obsahovat zejména elektroinstalační práce.
c) Proškolení obsluhy vč. předání podrobného manuálu pro obsluhu v českém jazyce.
d) Zpracování a předání podkladů pro certifikaci kina dle DCI požadavků pro lokální filmové distributory a major filmová studia.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.06.2020 (23:59)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.