Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dieselagregát pro pavilon ryb


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky se rozumí dodávka zařízení „Dieselagregát pro pavilon ryb“ včetně všech nutných činností a prací spojených s jeho instalací, usazením, jeho sestavení či propojení a dále napojení zařízení na zdroje, zejména připojení k elektrickým kabelům a rozvodům dle přiloženého schématu. Kabelové rozvody (ovládací kabely) a přechodové skříně nejsou součástí této zakázky.
Součástí zakázky je také dodávka rozvodnice ATS, revize, oživení, zkušební provoz a zaškolení obsluhy a zajištění servisu a údržby zařízení.

Veřejná zakázka je součástí projektu „Udržitelná produkce zdravých ryb v různých akvakulturních systémech – PROFISH, číslo projektu CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_019/0000869“ a je kofinancována ze zdrojů Evropské unie z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělání.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.11.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.