Veřená zakázka

Dezinfekce stájových a souvisejících prostor

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Lokalita:
Celá Česká republika
Kategorie:
Ostatní
CPV kódy:
90921000-9 - Deratizace a hubení škůdců
Popis:

Předmětem této zakázky je kompletní dezinfekce hospodářství Kladruby nad Labem (hřebčín, Josefov a Borek), hospodářství Selmice, hospodářství Slatiňany (hřebčín a testační stanice) a hospodářství Slavice. Dezinfekce bude zahrnovat stájové prostory včetně napájecí soustavy pro koně. Dezinfekce se týká podlahových ploch stájí a stěn do výšky 1,5 m.

Při dezinfekci budou použity mezinárodně ověřené stájové mycí a dezinfekční přípravky splňující normy pro likvidaci patogenů EN 1656, EN 1657, EN 14204, EN 14675. Použité přípravky budou garantovat efektivní zničení patogenních mikroorganismů na ošetřených plochách po dobu 8 týdnů. Budou použity přípravky, které jsou kontrolovatelné v jakékoli fázi použití, přípravky 100 % biologicky odbouratelné, nezatěžující životní prostředí. Vlastnosti a složení dezinfekčních přípravků umožní aplikaci za přítomnosti zvířat. Po provedené dezinfekci bude provedeno řádné odvětrání prostor.

Práce bude provedena odbornou jednotkou s potřebnou kvalifikací. Pro jednotlivé úseky bude sestaven sanitační program včetně stanovení a řešení rizikových bodů.

warning
Upozornění: pro zobrazení zadávacích podmínek se registrujte ZDARMA nebo se přihlašte.

    Termíny:

  • calendar_today 
    Lhůta pro podání nabídek do:
    04.02.2022