Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Dendrologické posouzení dřevin – Nám. Interbrigády


Kategorie

Správa a údržba, úklidZemědělství, lesnictví a krajinářství
Správa a údržba, úklid ->  Správa a údržba zeleně

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je zpracování podkladu pro zadání architektonicko–výtvarné soutěže části prostoru Náměstí Interbrigády, Praha 6. Jedná se o soubor pozemků v území v k. ú. Bubeneč, parc. č. 2114/1, 2114/5, 2114/7, 2114/6, 2082/1, 2116/1, 2116/2 nebo jejich částí. Řešené území je vyznačeno v příloze této veřejné zakázky (schematický plán). Zpracovateli bude řešené území, včetně geodetického zaměření stávajícího porostu, k dispozici ve formátu DWG. Všechny pozemky jsou součástí veřejného prostoru a jsou volně přístupné. Celková výměra dotčených pozemků je cca 13.900 m2 (1,39 ha).

Předmětem zakázky je vyhotovení inventarizace dřevin v rámci dendrologického průzkumu se stanovením sadovnických hodnot dřevin. V rámci průzkumu budou sepsány všechny dřeviny, které se v řešeném území nachází, a také keřové skupiny. Bude přesně určen rod a druh (česky a latinsky), budou uvedeny rozměry dřevin (výška, průměr kmene, výška a průměr koruny apod.) a bude určena jejich sadovnická hodnota. Dřeviny budou posouzeny dendrologem z hlediska jejich umístění, vitality, zdravotního stavu s ohledem na další uplatnění. Součástí posudku nebude podrobný návrh pěstebních opatření ani návrh případných kácení.
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.11.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 22.11.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.