Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Demontáž a montáž odprašovacích zařízení


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
- demontáž stávající technologie (původní filtry a ventilátory) vč. části ocelové konstrukce (podpěrné konstrukce, obslužné plošiny), - montáž nových filtrů, ventilátorů a příslušenství (položky 1, 2, 60 a 61 v přiloženém seznamu strojů a zařízení, který je součástí projektové dokumentace), - výroba, dodávka a montáž nových ocelových konstrukcí, potrubí apod. v rozsahu přiloženého seznamu strojů a zařízení, který je součástí projektové dokumentace, - dodávka a instalace 4 ks nových motorických uzávěrů prům. 355 mm (nahrazuje položku 98 v přiloženém seznamu strojů a zařízení, který je součástí projektové dokumentace), - účast při uvádění zařízení do provozu pro tyto technologické uzly:  Odprášení přesypu na dopravě komponent do vertikálního mlýna (Pozice 1)  Odprášení přesypů na odtahu ze slínkových sil (Pozice 2)

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 01.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.