Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

D 161/1 - Tnometr s manometrem


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Tonometr s manometrem: aneroidní tlakoměr, certifikovaný CE, který lze kalibrovat a metrologicky ověřovat, dvouhadičkový, vhodný k měření na pravé i levé ruce. S manometrem o průměru min 65 mm, s 1 manžetou pro dospělé na suchý zip pro obvod paže v minimálním rozmezí 25 - 40 cm a 1 manžetou pro dospělé na suchý zip pro obvod paže v minimální rozmezí 40 - 65 cm. S možností výměny manžety, s rozsahem měření krevního tlaku 0 - 300 mmHg, přesnost měření +/- 3 mmHg. U tonometru požadujeme řádné mechanické upevnění balonku, které zamezí jeho uvolnění v průběhu měření krevního tlaku. Tonometr s manometrem musí být dodán vč. omyvatelného pouzdra a návodu použití v českém jazyce. Např. Tonometr s manomerem PRAKTICUS II nebo technicky a kvalitativně lepší. K nabídce přiložte obrázek a technický popis vámi nabídnutého výrobku aby bylo možno porovnat splnění zadaných požadavků.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 06.10.2020 (13:29)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.