Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Cyklus vzdělávacích kurzů pro zaměstnance NPÚ: Vzdělávací kurz dějiny umění


Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v realizaci vzdělávacího kurzu v rámci projektu s názvem Odborné vzdělávání pracovníků NPÚ jako nástroj pro zvýšení efektivnosti a péče o kulturní dědictví ČR, registrační číslo: CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_025/0009399, realizovaného v rámci Operačního programu Zaměstnanost (dále jen „OPZ“), spolufinancovaného z prostředků EU a státního rozpočtu České republiky, a to vzdělávacího kurzu dějiny umění. Vzdělávací kurz dějiny umění představí klasický umělecko-historický přístup ve vazbě na památkovou péči. Cílem kurzu je osvojení schopnosti posluchače vyhodnotit konkrétní památkovou situaci v terénu, pochopit hodnotu díla, identifikovat případnou mimořádnou hodnotu a určit optimální péči. Kurz poskytne základní referenční rámec k materiálu/předmětu činnosti, se kterým pracují odborní pracovníci objednatele, a to především ti, kteří neprošli umělecko-historickým školením na vysokoškolské úrovni. Účastníci kurzu se seznámí se základním vývojovým přehledem dějin umění s důrazem na umělecké výkony, které posouvají vývoj slohů a s jejich dalším šířením a odrazem v regionální umělecké produkci. Výklad by se měl proto zaměřit na naše území a zahraničí připojit v případech, kde je provázanost pro pochopení důležitá. Kurz proběhne v rámci 2 vyučovacích bloků (2 opakování). Každý vyučovací blok bude obsahovat 80 vyučovacích hodin (á 45 min) a bude rozdělen do 12 výukových (seminárních) dnů. maximální počet osob v rámci vyučovacího bloku: 50 osob.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.07.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.