Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Cyklus vzdělávacích kurzů pro zaměstnance NPÚ: Vzdělávací kurz dějiny umění

Číslo ve věstníku:
Z2020-020806
Kategorie

Vzdělávání a konference

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je poskytnutí služby, a to vzdělávacího kurzu dějiny umění v rozsahu, množství a termínech blíže specifikovaných Smlouvou o provedení vzdělávacího kurzu (dále též „Smlouva“; vyučovací kurz dějiny umění dále označován též jako „Kurz“). Předmět plnění této části veřejné zakázky je blíže specifikován v dokumentu Specifikace kurzu (v příloze č. 2 této ZD a současně tvoří přílohu č. 1 závazného návrhu smlouvy) a v závazném návrhu smlouvy. Za poskytnuté služby zaplatí zadavatel vybranému dodavateli odměnu, kterou vybraný dodavatel navrhne v nabídce a která bude obsažena v příloze č. 3 této ZD (tento ceník bude tvořit rovněž přílohu č. 2 závazného návrhu Smlouvy). Vyučovací kurz proběhne v rámci 2 vyučovacích bloků (2 opakování). Každý vyučovací blok bude obsahovat 80 vyučovacích hodin (á 45 min) a bude rozdělen do 12 seminárních dnů. Zadavatel upozorňuje, že v rámci jednoho pracovního týdne lze realizovat pouze 2 seminární dny.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 22.07.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.