Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Chodníky Bernartice – nové chodníky spojené s úpravou stávajících


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě nových chodníků spojené s úpravou chodníků stávajících. Předmět veřejné zakázky je z důvodu jejího spolufinancování rozdělen do dvou částí, tj.:  ČÁSTI A. spolufinancované z finančních prostředků Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), která zahrnuje vybudování/rekonstrukci cca 74 m komunikací pro pěší, přechodu přes I/16 a místa pro přecházení přes místní komunikaci včetně jejich nasvícení. V rámci zakázky dojde k přemístění autobusové zastávky, k opravě opěrných zdí a vybudování dešťové kanalizace.  ČÁSTI B. spolufinancované z finančních prostředků z rozpočtu Královéhradeckého kraje, která zahrnuje vybudování cca 95 m komunikací pro pěší, přechodu přes III/30022 včetně jeho nasvětlení. V rámci zakázky dojde k položení asfaltové vrstvy cca 18m2 v místě stávajícího sjezdu a vybudování dešťové kanalizace. Vymezení předmětu zakázky je uvedeno v Příloze č. 1 – Projektová dokumentace a Příloze č. 1a) – Soupis prací a výkonů (poptávkový výkaz výměr)_ČÁST A. a v Příloze č. 1b) – Soupis prací a výkonů (poptávkový výkaz výměr)_ČÁST B.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.12.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.