Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

CESNET - Dodávka clusteru pro objektové úložiště (2020)

Číslo ve věstníku:
Z2020-020854
Kategorie

IT
IT ->  HW a příslušenství

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění (uvedení do řádného provozu) clusteru pro objektové úložiště, dalšího potřebného příslušenství a poskytnutí záruky, v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci. Instalací a zprovozněním se rozumí montáž hardware do racku, zapojení do elektrické sítě, spuštění hardware, ověření bezchybného chodu všech komponent a provedení akceptačních testů. Cluster pro objektové úložiště se bude skládat z následujících hlavních komponent: - nejméně deset monitor serverů, - nejméně 30 storage serverů, - prvky síťové infrastruktury pro zajištění vnitřní a vnější LAN komunikace, - další potřebné příslušenství ke zprovoznění sestavy úložiště (kabely, adaptéry atd.).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.06.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 04.08.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.